Kızlık Zarı Dikimi Ankara İşlemleri Üzerine Merak ettiğiniz Bütün Konusunda Açıklama

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı; vajina girişinin takribî 2-3 cm gerisinde olan bir ilişki dokusudur. Kızlık zarı bozulma: cinsî tecrübe sırasında olabileceği gibi düşme, çarpma gibi, kaza, mastürbasyonla yanında bakirlik zarının yırtılması sonucunda bakirlik zarının anatomik yapısında meydana gelen bozulmadır. Latince karşılığı (himenoplasti ) olan erdenlik zarı dikimi işlemi ile ilişki sırasında vajinada beklenen kanamanın meydana gelmesi göre bilinmeyen bir doku oluşturmaktır. Kızlık zarı dikimi bakirlik zarının onarılarak cinsel ilişkide beklenen kanamanın oluşması amacıyla kişinin vajinasına yapılan ce

image

ahi operasyonudur

Kızlık Zarı Dikilmesi Şekilde Olur?

Kızlık zarı yırtılması kanama okunuşu rahat bir kırıcı ile kendini gösterebilir. Himenoplasti operasyonları arasında dünya saha bakirlik zarı dikimi uzun mevkut kızlık zarı dikimi okunuşu yolcu bekâret zarı dikimi bulunmak üzere Kızlık Zarı Dikimi Ankara iki şekilde olabilmektedir. Kızlık zarı dikimi ile bağ sırasında vajinada beklenen kanamanın oluşmasını salgılayacak tanınmayan bir doku oluşturmaktır. Vajina estetiği (genital) bölgenin anatomik yapısını bilen kompetan jinekolog doktorlar çeşidinden yapılmaktadır.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Hakkında Her şey

Flep, lazer, mikro ce

ahi gibi farklı türlü yöntemler kullanılarak yapılan erdenlik zarı dikimi yırtılan kızlık zarının alegori tanınmayan bir bakirlik zarı oluşturulur. Kişinin zat vajina girişinde bulunan Flep denilen dokuyla tanınmayan bir bakirlik zarının yapılandırılır Anestezi altında yapılır. Ankara Flep yöntemi ile yapılan bakirlik zarı dikimi işlemi sonrasında eş okunuşu mevsim cinsel ilişkiye girerse nezif sağlanır. İşlem limitet uyuşturma altında yapılır okunuşu ortalama 30 dakika sürer. İşlem sonrası karmaşıklık oluşumunu önlemek özgü sağlıklı pet kullanılması önerilir Kişi operasyon sonrası tutkun aynı gün ortamında evine dönebilir. Tbi burada hastaya düşen mühim görevlerde vardır. Hasta gün boyu istitrat etmeli zorlayan hareketlerden kaçınmalıdır. Ayrıca, bağırsak düzenine dikkat edilmeli likit gıdalar tüketilmelidir. 1 hafta kadar bir enfeksiyon evet da komplikasyona karşıt hastalanmış hijyene uyanıklık etmeli ve pet kullanmalıdır. Operasyonundan 1 hafta sonra hastalanmış dt aracılığıyla kontrole çağrılır. 1 ayın sonunda ise cinsel ilişkiye girebilir ayla gelmektedir.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi Hakkında Her nesne

Cinsel ilişkiden işaret fazla bir hafta öncesi yapılan yaya bakirlik zarı dikimi operasyonunda zatî bir iplik kullanılarak vajen girişini daraltacak kanamayı sağlayacak bir dikiş atılır. Operasyonu sonrası insan hastaneden aynı gündüz evine dönebilmektedir. Geçici erdenlik zarı dikimi işleminde hususi iplikler kullanılarak yırtılmış olan bekâret zarının içindeki vajina duvarları birbirine yaklaştıracak şekilde dikilerek vajina daraltılır. İlişki sırasında beklenen kanamanın gerçekleşmesi sağlanır. Geçici kızlık zarı dikimi ilişkiden en geç bir hafta yapılması gerekmektedir. Daha öncesinde yapılması önerilmez. Operasyonu sonrası hasta hayatına kaldığı yerden parça edebilmektedir. Ağrı vs oluşması halinde doktorun vermiş olduğu ağrı kesici ilaçların kullanılması önerilmektedir. Kızlık zarı uygulamaları uzman dr’lar tarafından yapılması halinde komplikasyon oluşma riskleri çok azdır. Operasyon sonrası kişinin kendi söylemedikçe henüz evvelce erdenlik zarı onarımı yaptırdığı anlaşılmaz. Aynı şekilde gebelik takibi ve veladet esnasında da anlaşılmaz.